25 kwietnia nasza szkoła miała przyjemność gościć uczniów szkół podstawowych, ich rodziców oraz wszystkich zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną. Tegoroczny Dzień Otwarty był wyjątkową okazją, by zajrzeć za kulisy codziennego życia naszej szkoły.
Na odwiedzających czekało wiele atrakcji. Uczniowie i nauczyciele przygotowali inspirujące prezentacje kierunków kształcenia, pokazy w pracowniach oraz warsztaty, w których goście mogli aktywnie uczestniczyć.
Nie zabrakło również okazji do rozmów – nasi uczniowie chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami, a nauczyciele odpowiadali na pytania dotyczące rekrutacji, programu nauczania i możliwości rozwoju. To była doskonała okazja, by zobaczyć, jak w praktyce łączymy teorię z nauką zawodu.
Dzień Otwarty był nie tylko prezentacją naszej szkoły, ale przede wszystkim spotkaniem w przyjaznej, pełnej energii atmosferze. Dziękujemy wszystkim za obecność – do zobaczenia we wrześniu!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia oraz śledzenia naszej strony, gdzie na bieżąco publikujemy najważniejsze informacje.
Anna Matusik






