Z dumą informujemy, że 30 marca 2026 r. uczennice Z.S im. W. Witosa reprezentowały naszą szkołę na wojewódzkich zawodach pływackich w Myślenicach.
Gracjasz Wiktoria sięgnęła pozłoty medal i tytuł mistrzyni województwa w stylu dowolnym.
Laura Pawlica zajęła wysokie 4. miejsce, tuż za podium.
To ogromne osiągnięcie i dowód świetnego przygotowania. Gratulujemy godnego reprezentowania szkoły i życzymy dalszych sukcesów!
Mamy mistrzynię województwa w pływaniu!
