Drodzy Uczniowie!
W poniedziałek świętujemy Dzień Kobiet, więc mamy dla Was małe wyzwanie. Kto tego dnia pojawi się w szkole ubrany na różowo, może spać spokojnie… nie będzie pytany na lekcjach. *
Im więcej różu, tym lepiej, więc wyciągajcie z szaf bluzy, koszulki, a nawet całe stylizacje. Pokażmy, że nasza szkoła potrafi świętować z humorem.
Do zobaczenia w poniedziałek w różowym wydaniu!
*nie dotyczy zapowiedzianych sprawdzianów oraz kartkówek.
Bogumiła Bałos
Agnieszka Mikołajek-Kraus
Łucja Mikołajek-Pater
Iwona Rusin
