Wycieczka szkolna do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny!

Uczniowie Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej przesyłają serdeczne pozdrowienia z wycieczki szkolnej do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny! 🇭🇷🇧🇦

Piękne widoki, słoneczna pogoda i niezapomniane wrażenia sprawiają, że to wyjątkowy czas integracji, odpoczynku i odkrywania nowych miejsc. 🌴⛵🏞️

Do zobaczenia wkrótce w szkole! 👋📸